Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Piątek, 2024-04-19 ( Imieniny: Alfa, Leonii)

Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Mrągowie - Informacja o wynikach naboru na stanowisko informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Mrągowie

Informacja o wynikach naboru na stanowisko informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Mrągowie

Mrągowo, dnia 21 lipca 2022 r.

Nasz znak: OR.2110.3.2022

Informacja o wynikach naboru na stanowisko informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Mrągowie

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (t.j. Dz. U z 2022, poz.530) informuję, iż po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego na stanowisko informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Mrągowie został wybrany kandydat – Pan Michał Ciesieński zam. Mrągowo.

Kandydat spełnił wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze na powyższe wolne stanowisko urzędnicze, po czym przystąpił do testu kwalifikacyjnego, którego celem było sprawdzenie wiedzy i umiejętności kandydata niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym Mrągowie. W teście znalazło się zgodnie z § 7 ust. 2 Regulaminu Naboru 30 pytań testowych jednokrotnego wyboru, za które max liczba punktów wynosiła 30 (Każda prawidłowa odpowiedź z pytań testowych jednokrotnego wyboru oceniana była na 1 pkt, nieprawidłowa i brak odpowiedzi 0 pkt.) W celu zaliczenia testu należało z niego uzyskać powyżej 65% możliwych do uzyskania punktów tj. min. 20 pkt.

Pan Michał Ciesieński uzyskał z testu kwalifikacyjnego 20/30 pkt i tym samym test kwalifikacyjny zaliczył, co dało mu prawo do dalszego udziału w postępowaniu rekrutacyjnym tj. do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej. Pan Michal Ciesieński był jedynym kandydatem, który spełniając wymagania formalne poddał się selekcji końcowej tj. przystąpił do testu kwalifikacyjnego, a po jego zaliczeniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Posiada wykształcenie wyższe informatyczne.

Załącznik w formie elektronicznej

Informacja o wynikach naboru na stanowisko informatyka w Wydziale Organizacji i Kadr w Starostwie Powiatowym w Mrągowie (PDF, 152.4 KB)

Autor: Starosta Mrągowski - Barbara Kuźmicka-Rogala

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-07-21 19:01przez: Starosta Mrągowski - Barbara Kuźmicka-Rogala
Opublikowano:2022-07-21 19:01przez: Izabela Sadłowska
Podmiot udostępniający: Starostwo Powiatowe w Mrągowie
Odwiedziny:1299

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo