1. 1. Głosowanie w sprawie zmiany porządku obrad poprzez przeniesienie pkt 3a) jako pkt 3c), zgodnie z porządkiem przedstawionym przez wnioskodawców.
GŁOSOWAŁO: 16
głosowało ZA: 7
głosowało PRZECIW: 5
WSTRZYMAŁO się: 4
LP.
|
Nazwisko i Imię
|
Jak głosował
|
---|---|---|
1
|
ALICKI Janusz
|
głosował ZA
|
2
|
BAŁAZY Zbigniew
|
nie głosował
|
3
|
DŁUGOBORSKI Paweł
|
głosował ZA
|
4
|
GAJDA Jacek
|
głosował PRZECIW
|
5
|
KARAŚ Antoni
|
głosował ZA
|
6
|
KOSSAKOWSKI Bogdan
|
głosował ZA
|
7
|
KRUTUL Benedykt
|
WSTRZYMAŁ się
|
8
|
KUŹMICKA-ROGALA Barbara
|
głosował ZA
|
9
|
ŁUŃSKI Jan
|
głosował PRZECIW
|
10
|
MAKSYMOW Grzegorz
|
głosował ZA
|
11
|
MARTYNIUK Andrzej
|
głosował PRZECIW
|
12
|
MARZEWSKI Andrzej
|
WSTRZYMAŁ się
|
13
|
MIKOŁAJCZYK Mirosław
|
WSTRZYMAŁ się
|
14
|
PODLASKA Wioletta
|
WSTRZYMAŁ się
|
15
|
PRUSACZYK Sławomir
|
głosował ZA
|
16
|
RAPKOWSKI Roman
|
głosował PRZECIW
|
17
|
WIĘCEK Beata
|
głosował PRZECIW
|
2. 2. Głosowanie w sprawie wyboru Komisji Skrutacyjnej w celu przeprowadzenia głosowań tajnych w sprawie odwołania członka Zarządu Powiatu w Mrągowie oraz wyboru członka Zarządu Powiatu w Mrągowie.
GŁOSOWAŁO: 16
głosowało ZA: 16
głosowało PRZECIW: 0
WSTRZYMAŁO się: 0
LP.
|
Nazwisko i Imię
|
Jak głosował
|
---|---|---|
1
|
ALICKI Janusz
|
głosował ZA
|
2
|
BAŁAZY Zbigniew
|
nie głosował
|
3
|
DŁUGOBORSKI Paweł
|
głosował ZA
|
4
|
GAJDA Jacek
|
głosował ZA
|
5
|
KARAŚ Antoni
|
głosował ZA
|
6
|
KOSSAKOWSKI Bogdan
|
głosował ZA
|
7
|
KRUTUL Benedykt
|
głosował ZA
|
8
|
KUŹMICKA-ROGALA Barbara
|
głosował ZA
|
9
|
ŁUŃSKI Jan
|
głosował ZA
|
10
|
MAKSYMOW Grzegorz
|
głosował ZA
|
11
|
MARTYNIUK Andrzej
|
głosował ZA
|
12
|
MARZEWSKI Andrzej
|
głosował ZA
|
13
|
MIKOŁAJCZYK Mirosław
|
głosował ZA
|
14
|
PODLASKA Wioletta
|
głosował ZA
|
15
|
PRUSACZYK Sławomir
|
głosował ZA
|
16
|
RAPKOWSKI Roman
|
głosował ZA
|
17
|
WIĘCEK Beata
|
głosował ZA
|
3. Ad. pkt 3c). Podjęcie uchwały w sprawie powołania Skarbnika Powiatu Mrągowskiego.
GŁOSOWAŁO: 16
głosowało ZA: 16
głosowało PRZECIW: 0
WSTRZYMAŁO się: 0
LP.
|
Nazwisko i Imię
|
Jak głosował
|
---|---|---|
1
|
ALICKI Janusz
|
głosował ZA
|
2
|
BAŁAZY Zbigniew
|
nie głosował
|
3
|
DŁUGOBORSKI Paweł
|
głosował ZA
|
4
|
GAJDA Jacek
|
głosował ZA
|
5
|
KARAŚ Antoni
|
głosował ZA
|
6
|
KOSSAKOWSKI Bogdan
|
głosował ZA
|
7
|
KRUTUL Benedykt
|
głosował ZA
|
8
|
KUŹMICKA-ROGALA Barbara
|
głosował ZA
|
9
|
ŁUŃSKI Jan
|
głosował ZA
|
10
|
MAKSYMOW Grzegorz
|
głosował ZA
|
11
|
MARTYNIUK Andrzej
|
głosował ZA
|
12
|
MARZEWSKI Andrzej
|
głosował ZA
|
13
|
MIKOŁAJCZYK Mirosław
|
głosował ZA
|
14
|
PODLASKA Wioletta
|
głosował ZA
|
15
|
PRUSACZYK Sławomir
|
głosował ZA
|
16
|
RAPKOWSKI Roman
|
głosował ZA
|
17
|
WIĘCEK Beata
|
głosował ZA
|
Wersja elektroniczna dokumentu
Imienny wykaz głosowania na XXXI sesji Rady Powiatu w Mrągowie w dniu 28.07.2020 r. (PDF, 211 KB)